Denemeye değer Mühür Logo

Nostalji – Kişiye Özel Mühür


Herşeyin kişiye özel olarak tasarlandığı günümüzde garip bir şekilde modern hayatın içerisinde geçmişe duyduğumuz özlem de artıyor. Eskiye ait tasarımlar, ürünler, filmler, şarkılar bize çok daha güzel ve anlamlı gelmeye başlıyor ve geçmişteki yaşanmışlıkları bir an olsun günümüze getirmek istiyoruz. Tüm pazarlama uzmanlarının ve reklamcıların da son dönemde retrospektif çalışmalar yapmasının bir nedeni olmalı!

Bu nedenle de kendimize nostaljik ürünler bulmaya, almaya çalışıyoruz. Müziğimizi pikaptan dinleyip, analog fotoğraf makinası ile fotoğraf çekip, 1970’lerin modasına ait modellerde kıyafetler giymeye çalışıyoruz. Karşımıza çıkan tüm nostaljik ürünlere de hayranlık duyuruyoruz.

Benim son dönemde karşıma çıkan ürün ise bir mühür. Evet mühür, hem de tasarımını kendiniz yaptırabileceğiniz bir ürün. Bu mührü istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İster kütüphanedeki kitapların sizin olduğunu belgelemek için, ister beğendiğiniz bir yazı, resim vb. üstüne basmak için, ister gittiğiniz yerlerde bir iz bırakmak için. Hem nostaljik hem de keyifli.

Sevgiler,